KOC Z WEŁNY CZESANKOWEJ

by Moni

Post o kocu z wełny czesan­ko­wej był już na blogu, niestety jak wiecie stra­ci­łam wszyst­kie posty. Postanowiłam jednak zamie­ścić znowu wpis o kocyku, bo bardzo często pisze­cie do mnie o info do skle­pów i namiary na tuto­riale z których korzy­sta­łam. Zrobienie samemu tego koca, nie jest trudne, ale trochę czaso­chłonne. Jeśli już nabie­rze­cie wprawy, będzie­cie w stanie taki koc zrobić w kilka godzin. Ja musia­łam robić często prze­rwy. Byłam w siód­mym miesiącu ciąży i okrop­nie bolały mnie plecy.

Z kilku wska­zó­wek jakie mogę Wam dać, to to, że nic na siłę i na hura. Ja miałam kilka podejść. Robiłam dwa rzędy i prułam i tak kilka razy. Także nie zrażaj­cie się. Koc prze­pla­ta­łam na leżąco i takiej metody doty­czą zamiesz­czone tuto­riale. Nie nawle­ka­łam na ręce. Wydaje mi się, że metoda na leżąco jest łatwiej­sza, bynaj­mniej dla mnie. Oczywiście koc z wełny czesan­ko­wej nie jest typo­wym kocem. Jest ciężki i trochę niepo­ręczny. Te z Was, które już są w jego posia­da­niu wiedzą, że zajmuje wiele miej­sca i prze­no­sze­nie go może umęczyć:)

Uważam jednak, że jeśli jest możli­wość wyko­na­nia takiego koca samemu, to warto skorzy­stać. Cena jest niższa i satys­fak­cja muro­wana. Wiem, że taki koc zrobiła Dominika smal­le­ve­ry­day­joys co mnie ogrom­nie cieszy, bo kocyk wyszedł piękny. Najważniejsze są chęci:) Dajcie znać, czy skorzy­sta­ły­ście z posta i zrobi­ły­ście swój własny kocyk. Jeśli ktoś z Waszych znajo­mych chciałby zrobić taki koc, śmiało udostęp­nij­cie ten post, będzie mi bardzo miło.

Uściski,

Moni

Sklep Ekspresja Art 

Sklep Filart

Jak zrobić koc z wełny czesan­ko­wej I

Jak zrobić koc z wełny czesan­ko­wej II

Jak zrobić poduszkę z wełny czesan­ko­wej

Może Ci się spodobać

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda